Töltsd le és használd!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Oszd meg, ha van valami jó cuccod!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 56
Csatlakozás ideje : 2011. Jan. 25.

TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő  Empty
TémanyitásTárgy: TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő    TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő  Icon_minitimeSzomb. Nov. 26, 2011 8:21 pm

KING az egyetlen költségvetés-készítő program, amely az ÉN-ÉNK és az új, ÖN adataira alapozva teljes terjedelmében tartalmazza a tételek erőforrásait, illetve normaértékeit, amelyek segítségével a kalkulációs munka terhét leveszi a felhasználó válláról. A programrendszer a TERC Kft. építőipari szakmai könyveivel, programjaival (CÉZÁR, KIVI, VIKING, TOR) és egyéb felhasználói programokkal (KING - PDE, ProjectDirector, ArchiBudget, CAD programok stb.) való kapcsolatával komplex rendszert képez. Az egyetlen program, amely képes a tervezési szinttől az utókalkulációig minden egyes munkafolyamatban hatékonyan részt venni és támogatni a felhasználók széles körű táborát.

Hivatalos honlap: http://www.terc.hu/termekek/termek.php?termekid=2

Gépigény:
Legalább Pentium I processzor
128 MB RAM
CD-ROM
Floppy (1.44 meghajtó)
200 MB tárhely
Operációs rendszer (Windows 95/98/ME/NT/2000/XP)
Nyomtató
800x600-as képernyőfelbontás

Ajánlott gépigény:
Pentium 4 processzor
256 MB RAM
40x CD-ROM
Floppy (1.44 meghajtó)
200 MB tárhely
Operációs rendszer (Windows 2000/XP)
Nyomtató
1280x1024-es képernyőfelbontá

Okosítás egy dll felülírásával a System32 könyvtárban. Floppy drive kell hozzá, mivel a lic. file-t ezen kell tárolni, és használat közben a program megnézi a jelenlétét.

Kulcs nélkül is megy. Meg van kerülve egy dll felülírásával a system32 könyvtárban. Floppy drive kell hozzá, mivel a lic. fájlt ezen kell tárolni, és használat közben a program megnézi a jelenlétét.
Ez a vásárolt verziónál is így van.

mindenki akinek nem müxik és kiknek vistája vagy win 7 van, a vdfwin.exe-t és utána a vdf.exe-t úgy futtassa hogy(JobbKlick>Futtatás Rendszergazdaként) és utána minden oké lesz!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok. Akinek problémái vannak a telepítéssel,
1. Csinálj egy könyvtárat floppy néven. Pl. C:Floppy
2. Ide másold be a kulcs fájlokat.
3. ha nincs futtatás menü Akkor pl. win7 alatt Start->keresés fájlok és... textedit-be írd be hogy cmd(DOS parancssor).
4. Ha nincs floppy meghajtód akkor szabad az A: meghajtónév, ha van de nem működik akkor használd a B:-t. Szóval DOS parancssorba(cmd) gépeld be hogy subst a: vagy b: c:floppy.
így létrehoztál egy virtuális floppy meghajtót benne a kívánt adatokkal.

Ha mégse érthető itt egy link a parancsról: http://csillagpor.hu/remek/subst

Ez egy torrent fájl!!!!

Letöltés:

http://microbit.eu/download.php?id=185267

Vissza az elejére Go down
https://tuti.hungarianforum.com
petko1964




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Jul. 30.

TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő    TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő  Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 3:47 pm

Szia !
Bocs, hogy tudom letölteni ezt a torrentent.
Csak egy uBit bejelentkező oldal nyílik meg, én utorrentet használok .
Köszi, Péter
Vissza az elejére Go down
likedzsoni




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 10.

TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő    TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő  Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 9:03 am

Üdv! Én sem vagyok tag microbitéknál és így nem tudok hozzáférni a fájlhoz.
Nem lehetne valami nyílt helyre feltenni ezt a torrentet?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő    TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
TERC King 5.3 - Építőipari költségvetés készítő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Töltsd le és használd! :: Torrentek :: Programok-
Ugrás: